پنج برند برتر کابل شبکه در دنیا
     تعداد بازدید: 4207
     چاپ
     دسته بندی : عمومی

تولید کننده های برتر کابل شبکه

تولید کننده های برتر کابل شبکه

کابل های شبکه مجموعه ی از زوج سیم هایی می باشند که به یک دیگر تنیده شده برای انتقال اطلاعات در شبکه مورد استفاده قرار می گیرند . شرکت ها و برند های مختلفی در سراسر دنیا به تولید و عرضه ی کابل های شبکه مشغول می باشند .

کابل شبکه و انواع مختلف آن ها

با پیشرفت تکنولوژی های مختلف در سراسر دنیا اهمیت انتقال درست اطلاعات و کیفیت تحهیزات مربوط به شبکه از جمله کابل های شبکه بسیار افزایش یافته است. عموما کابل های مربوط به شبکه با عنوان کابل های شبکه ی LAN  نیز می شناسند که این نوع از کابل ها ویژگی های خاص خود را نیز دارند. کابل های شبکه از مهم ترین اجزای انتقال اطلاعات در سراسر دنیا می باشند که در به طورمعمول از ترکیب چهار زوج سیم به هم تابیده شده ایجاد می شوند. کابل های شبکه را عمدتا از جنس مس ، آلومینیوم می سازند که به نسبت پیشرفت علم عوامل مختلفی سبب تولید و عرضه ی این کابل ها به سراسر دنیا شده اند.

انواع مختلف کابل های شبکه در سراسر دنیا

کابل ها انواع متفاوتی دارند و هر کدام دارای ویژگی ها ومزایای خاص خود می باشند از انواع مختلف کابل های شبکه     می توان به کابل های زوج به هم تابیده شده ، کابل های کواکسیال و کابال های فیبرنوری اشاره نمود. کابل زوج به هم تابیده شده در واقع هشت رشته سیم می باشد که به صورت چهار جفت سیم در کنار هم قرار گرفته اند. این جفت سیم ها دو به دو برای دفع و خنثی نمودن عواملی همچون نویز به هم دیگر تنیده و یا اصطلاحا پیچیده شده اند.
دسته ی دیگر کابل های شبکه کابل های کواکسیال می باشند که امروز ه کابل های زوج به هم تابیده شده جایگزین کابل ها گردیده اند.
فیبر نوری نیز از جمله کابل های شبکه ی می باشد که به معمول از چند رشته الیاف شیشه ای و عایق مخصوص تولید و به بازار عرضه می گردد. کابل های فیبرنوری عمدتا برای انتقال داده و اطلاعات به مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند که عملکرد بالایی نیز برای مصرف کنندگان به دنبال دارند.

 

 

 پنج برند و تولید کننده برتر کابل شبکه در دنیا

 

کابل شبکه لگراند

برند یا شرکت لگراند از جمله  پنج برند برتر کابل شبکه در دنیا می باشد که یک شرکت معتبر فرانسوی است و دفتر مرکزی مربوط به ان در شهر لیموژ واقع گردیده است. شرکت کابل شبکه لگراند نیز به مانند دیگر برندهای تولید کننده تجهیزات شبکه به تولید و عرضه ی تجهیزات مربوط به شبکه از جمله کابل شبکه مشغول می باشد که در ایران به طور فراگیر عرضه می شود.

کابل هایی که توسط این شرکت تولید می شوند رنگ بندی از جمله طوسی ، آبی و زرد اشاره نمود.

 

کابل شبکه بلدن

کابل شبکه بلدن یک شرکت آمریکایی است که قدمتی بالغ بر صد سال در تولید کابل های شبکه دارد و بسیار در سطح جهانی مطرح شده است. این شرکت امریکایی بسیار در تولید کابل ها و کیفیت آن ها با برندهای دیگر رقابت می نماید

 

 

 

 

کابل شبکه نگزنس

برند نگزنس نیز یک شرکت فرانسوی می باشد که در مجموعه ی پنج برند برتر کابل شبکه در دنیا قرار دارد و هم اکنون به تولید و عرضه ی کابل های شبکه به سراسر دنیا مشغول می باشد . محبوبیت بسیاری از جمله در ایران دارند به خصوص کابل شبکه نگزنس و در دسته ی محصولات پرفروش در کشور ما قرار گرفته اند. کابل های تولید شده توسط این برند دارای رنگ های نارنجی و مشکی می باشند.

کابل شبکه اشنایدر

شرکت اشنایدر نیز از جمله پنج برتر کبل شبکه در دنیا می باشد که هم اکنون در فرانسه به تولید و عرضه ی تحهیزات شبکه مشغول می باشد. برند اشنایدر از رنگ بندی های خاصی در تولید و عرضه ی کابل استفاده می نماید و کابل های این برند با رنگ های آبی و سبز تولید و به بازار روانه می شوند.

کابل های شبکه برندکس

برند رکس از محبوب ترین برندهای تولید کننده ی تحهیزات شبکه محسوب می شود. این شرکت یک شرکت انگلیسی می باشد که هم اکنون محصولاتش در بازار ایران نیز عرضه می شوند. برند رکس نیز برای محصولات خود رنگ خاصی را در نظر گرفته است و کابل های تولید شده توسط این برند با رنگ بنفش تولید و به بازار روانه می شوند.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.